GİZEM CÜRDANELİ ‘den ikinci single  “ARİN” tüm dijital platformlarda !

Gizem Cürdaneli, geçtiğimiz yıl “Uzak” adını verdiği ilk single çalışmasından tam bir yıl sonra,  ikinci single çalışması “Arin” ile müzik severlerle buluştu. 

“Arin” in,  sözü ve müziği Gizem Cürdaneli’ye  ait. Aranje-mix ve mastering çalışması ise Cüneyt Çakal  tarafından yapıldı.

Şarkıları yazarken, aynı anda hem sözü yazıp hem de müziğini bestelediğini  dile getiren Gizem Cürdaneli, “Arin” adlı şarkısının hikayesini ise ; “bu şarkı bir saat içinde ortaya çıktı. Nakarat kısmına yoğunlaşırken, gözüm bir yerlere daldı ve “Arin” ismini gördüm.  Önce tınısını sonra anlamını sevdim. Kürtçe bir kız ismiymiş. Sözlük anlamı ise; sızlama,  külden ve ateşten olmakmış. Bu anlam tam bana uyuyordu. Ben de tüm nakaratı bu söz üstüne kaleme aldım.”sözleriyle anlatıyor.Single fotoğrafları için Funda Yurtseven’in objektifine poz veren Gizem Cürdaneli, illüstrasyon çalışması olan, single kapak tasarımına ise kendisi imza attı.Gizem Cürdaneli “Arin” single  “Cüneyt Çakal Prodüksiyon” etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımda.News Reporter